Технології

Смартфони Nokia очолили рейтинг найбільш надійних Android-пристроїв

Nokia 8.3 5G

Згідно з дослідженням аналітичної компанії Counterpoint Research, смартфони Nokia очолили рейтинг надійності пристроїв на базі операційної системи Android. Фахівці враховували чотири критерії: програмне забезпечення, Оновлення для системи безпеки, якість збірки і рекомендації для використання в корпоративних цілях.

Nokia

Частки версій Android на смартфонах різних виробників

Завдяки регулярним оновленням системи безпеки і програмного забезпечення смартфони не втрачають актуальності з часом. За даними Counterpoint Research, більшість з 10 провідних виробників смартфонів не дотримуються чіткої стратегії оповіщення користувачів про те, чи будуть їх пристрої отримувати оновлення. Дослідження показало, що тільки Nokia і OnePlus оновили всі свої актуальні пристрої до Android 10.

Nokia

Частота випуску оновлень різними виробниками смартфонів

Що стосується патчів безпеки, то в цьому плані беззаперечний лідер теж Nokia. Смартфони бренду своєчасно отримують відповідні апдейти. Компанія OnePlus розташувалася на другому місці з невеликим відривом.

Nokia

Під час дослідження якість збірки смартфонів оцінювалася виходячи з декількох параметрів: надійність в експлуатації, стійкість до падінь, зносостійкість покриття корпусу, захист від високих температур і попадання вологи. Також враховувалися інші якісні та кількісні характеристики. За даними Counterpoint Research, мобільні пристрої Nokia отримали оцінки вище середніх за більшістю параметрів.