Технології

Facebook запускає стрімінговий сервіс. Він безкоштовний

facebook

Схоже, що власні стрімінгові ігрові сервіси стали для великих компаній обов’язковою програмою. Слідом за Google з її Stadia і Amazon з її Luna власний потоковий сервіс запускає і Facebook. При цьому платформа безкоштовна.

Головою проекту став Джейсон Рубін-колишній Розробник ігор, автор Crash Bandicoot і Jak & Daxter. Директор сервісу пояснює, що хмарний геймінг — це майбутнє, але технології належить пройти дуже довгий шлях.

Тому, на відміну від ряду конкурентів, Facebook Gaming не збирається обіцяти того, чого згодом не зможе виконати, а також не хоче замінити звичне гравцям залізо.

Читайте також:  Virgin Orbit успішно запустила ракету з супутниками з літака [ВІДЕО]

Однак платформа надасть користувачам альтернативу у вигляді стрімінгу і почне з безкоштовних ігор. Тестування продукту вже почалося в США, а Facebook Gaming пропонує безкоштовно зіграти в мобільні тайтли — Asphalt 9: Legends, Mobile Legends: Adventure, PGA TOUR Golf Shootout, Solitaire: Arthur’s Tale і WWE SuperCard.

У майбутньому Facebook Gaming буде розширюватися і нарощувати кількість доступних ігор, включаючи і складні AAA-проекти. Facebook Gaming доступний на Android – і навряд чи з’явиться на iOS через ставлення Apple до стрімінговим сервісів.

Джерело: facebook.com