Технології

HUAWEI анонсувала смарт-дисплей для автомобілів на HarmonyOS 2.0

HUAWEI екран

Компанія HUAWEI оголосила офіційну дату проведення заходу, присвяченого черговій новинці бренду-розумному дисплею під управлінням фірмової прошивки на базі власної операційної системи компанії. Дизайн пристрою вендор частково розкрив на першому офіційному тизері.

Згідно з опублікованим зображенням, смарт-дисплей HUAWEI для автомобілів отримає оригінальну прошивку HiCar. Компанія позиціонує її як альтернативу Android Auto, але в якості основи використовує Не Android, а HarmonyOS 2.0 (в Китаї вона представлена під назвою HongMeng OS). Технічні характеристики пристрою вендор не розкриває. Очікується, що за своїми габаритами новинка буде порівнянна з середньостатистичним планшетом.

HUAWEI

До дисплея можна буде підключати смартфони HUAWEI для розширення його функціональності — прослуховування музики, перегляду фільмів, а також використання в якості телефонної гарнітури. Презентація гаджета відбудеться 30 жовтня, його вартість поки не оголошена. Раніше китайський виробник електроніки представив хмарне ШІ-рішення для розумних автомобілів, а також заявив про співпрацю з компаніями Volvo і Hongqi.

Читайте також:  Ціну «бюджетного флагмана» Samsung Galaxy S21 FE злили в мережу

Джерело: gizmochina.com