Технології

Інсайдери: Apple випустить недорогі AirPods і повністю нові AirPods Pro

AirPods Pro

На недавній презентації разом з iPhone 12-серії очікувався анонс повнорозмірних навушників AirPods Studio, але в останній момент з’явилася інформація, що їх випуск відклали. Тепер же подейкують, що Apple працює відразу над трьома моделями бездротових навушників, в тому числі і над доступним варіантом.

Як повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на власні надійні джерела в Apple, компанія планує масштабне оновлення лінійки навушників AirPods на 2021 рік. Так, Apple повинна показати відносно недорогі AirPods третього покоління. Зовні вони будуть схожі на нинішні AirPods Pro: з такою ж короткою ніжкою і змінними амбушюрами. У порівнянні з другим поколінням має покращитися час автономної роботи, а ось активного шумозаглушення в цій моделі очікувати не варто.

Читайте також:  NASA відправить на МКС тисячі живих організмів. У їх числі кальмари

AirPods Pro

Інсайдери також повідомляють, що Apple готує повністю нові AirPods Pro другого покоління. Основна мета компанії-зробити навушники ще компактнішими. Для цього вона збирається зовсім позбутися від ніжки, а сам корпус має більш округлу форму, завдяки чому практично повністю заповнює простір всередині вуха. Ймовірно, Apple робить щось схоже на Samsung Galaxy buds Live. Однак представники компанії відзначили, що інженери зіткнулися з труднощами при розміщенні всіх потрібних компонентів в компактному корпусі, тому підсумковий варіант може бути не настільки вражаючим, як спочатку замислювалося.

AirPods Studio

Нарешті, джерела повідомляють, що два тижні тому Apple все ж почала виробництво накладних навушників AirPods Studio, випуск яких відкладався ще з 2018 року. Згідно наданої інформації, компанія зіткнулася з низкою проблем, через що довелося вносити конструктивні зміни. Так, розмір сенсорних панелей з боків був помітно зменшений. Однак амбушюри як і раніше повинні бути взаємозамінними, що дозволить користувачам персоналізувати навушники.

Читайте також:  Інсайдери: всі нові iPhone отримають топові дисплеї. Але не в цьому році

Презентація AirPods Studio очікується на спеціальному заході в листопаді разом з першим ноутбуком компанії на ARM-процесорі. Однак передбачається, що в продаж вони надійдуть ближче до кінця року або зовсім на початку 2021-го.