Технології

Google оновила дизайн мобільної версії YouTube

YouTube

Компанія Google провела редизайн мобільної версії фірмового сервісу YouTube. Оновлений інтерфейс істотно спростив взаємодію користувачів з ресурсом — крім зміни схеми екранних кнопок, додаток отримав підтримку жестів для однієї з найпопулярніших операцій з плеєром. Нововведення вже почали поширюватися на пристрої під управлінням Android і iOS.

Одним з головних нововведень мобільної версії сервісу стала розширена підтримка жестового управління. Наприклад, включити повноекранний режим перегляду ролика тепер можна свайпом вгору у вікні відтворення. У свою чергу, свайп вниз поверне режим попереднього перегляду з коментарями під відео.

Читайте також:  Мембрана з нановолокна робить з морської води питну

YouTube

Ще однією зміною стало перенесення кнопки включення субтитрів з прихованого меню в верхню частину дисплея. Туди ж переїхав і перемикач функції автоматичного відтворення. Незабаром аналогічний дизайн вікна плеєра отримає і десктопна версія YouTube.

Крім того, Google модифікувала систему змісту, представлену раніше для зручності перегляду довгих відеоматеріалів. Крім відображення назви глав на смузі прокрутки, відповідні закладки з’являться під вікном відтворення у вигляді превью із зазначенням тимчасових відміток.

“Ви зможете побачити повний список всіх розділів відео, які переглядаються, кожна з мініатюрою того, що ви знайдете в цій главі. Економте час, швидко переходячи до цікавить Вас частини”, – повідомляється на сайті компанії.

Читайте також:  Комп'ютер на процесорах HUAWEI встановив світовий рекорд швидкості

YouTube

Google також зазначила, що змінила дизайн екранних кнопок в мобільному додатку. Оновлена версія YouTube доступна в деяких регіонах і незабаром з’явиться на всіх підтримуваних Android – і iOS-пристроях.

Джерело: 9to5google.com