Економіка

Кабмін передав гроші з програми на онкохворих на дороги – ЗМІ

Будівництво бетонної дороги в Полтавській області

Уряд передав майже 62 млн гривень з програми діагностики онкозахворювань на будівництво доріг у Львівській області.

Кабінет міністрів відправив на розвиток доріг Львівської області 61,55 млн гривень з проекту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я щодо вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 21 жовтня, передають Наші гроші.

Відзначається, що в цілому за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.

Читайте також:  Рада Нацбанку висловила недовіру Рожковій

Зокрема, 20 млн грн передали Міносвіти для реставрації головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн грн – Міносвіти на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ, 6 млн грн – Міносвіти на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря на вул. Г. Сковороди, 2, у Подільському районі Києва.

Ще 10 млн грн передали Міненерго на реалізацію державного інвестиційного проекту Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей.

Кабмін також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору.

Так, з 70 млн гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 млн ​​грн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (у межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн грн – також на розвиток доріг у Львівській області.

Залишити коментар