Технології

Vivo розповіла, якими будуть мобільні технології через 10 років

6G

Хоча 5g-пристрої ще далекі від повсюдного поширення, виробники вже готуються до пришестя 6G-технологій. Компанія vivo приступила до дослідження нового покоління мобільних мереж і розповіла, які цифрові пристрої будуть найбільш популярні через 10 років.

За словами керівника дослідницького інституту Vivo в області зв’язку Цинь Фея, в 2030-му смартфони будуть як і раніше актуальні, оскільки сенсорний дисплей залишиться самим практичним і зручним засобом взаємодії з мобільним пристроєм.

При цьому частка AR / VR гарнітур на ринку значно зросте. Компанія вважає, що в майбутньому ці гаджети стануть тоншими, легшими і зручнішими, а завдяки вдосконаленню інтерфейсу «мозок людини — комп’ютер» управляти ними можна буде без кнопок.

Читайте також:  Найшвидші SSD 2021-го за версією популярного бенчмарка

Цинь Фей також зазначив, що протягом найближчих десяти років очікується значний прогрес у галузі робототехніки. Зокрема, популярні сьогодні моделі роботів поступляться місцем більш просунутим рішенням зі збільшеною кількістю корисних функцій. Крім того, на думку компанії, основною відмінністю 6G від сьогоднішніх стандартів стане ШІ-складова. Вона дозволить “посилити” звичний набір послуг зв’язку обчислювальними можливостями і сервісом зберігання даних. При цьому наголошується, що мова йде не про схему «5G + ШІ», а про абсолютно різні технології.

Джерело: gizchina.com