Технології

У WhatsApp з’явиться вбудований інтернет-магазин

WhatsApp

Розробники WhatsApp планують розширити функціональність месенджера, додавши в нього можливість покупки товарів і послуг за допомогою вбудованих форм. Компанія вже опублікувала тематичний відеоролик, що демонструє оновлені можливості фірмового додатка.

Згідно рекламному тизеру, написавши спеціальному чат-боту обраного інтернет-магазину, користувач отримає доступ до онлайн-каталогу прямо у вікні месенджера.

Вибравши потрібний товар, власнику гаджета залишиться лише здійснити оплату і очікувати доставку за вказаною адресою. Імовірно на етапі запуску в якості платіжної системи буде використовуватися Facebook Pay.

Читайте також:  «Дивне» ім'я мережі виводить з ладу Wi-Fi на iPhone

На початку року компанія вже представила схожий за функціональністю сервіс під назвою Facebook Shops. Розробники поки не розкривають термінів появи нової функції, але, за попередньою інформацією, інтернет-магазин подібного формату вже тестувався серед користувачів, які проживають в Бразилії. Через деякий час проект був зупинений на вимогу центрального банку країни для оцінки безпеки транзакцій і потенційних фінансових ризиків.

Джерело: phonearena.com