Технології

Apple iPhone 12 успадкував «болячку» старого iPhone 5

Apple iPhone 12

Однією з головних відмінностей iPhone 12-ї серії від торішніх моделей став оновлений дизайн з плоскими гранями. Зовні нові смартфони нагадують щось середнє між iPhone 4 і 5. Як з’ясувалося, “дванадцятки ” успадкували від старих моделей не тільки знайомий дизайн, але і проблеми.

Деякі користувачі можуть пам’ятати, що у вийшов в 2012 році iPhone 5 була проблема зі стирається фарбою на скошених краях рамки. Особливо актуально це виявилося для моделі темного кольору. Судячи з усього, новий iPhone 12 має таку ж «фішку». Один з китайських блогерів під час відвідування місцевого магазину Apple Store помітив, що у вітринного зразка iPhone 12 синього кольору всього через кілька днів вже в багатьох місцях облізла фарба на рамці. Відчуття, ніби смартфон кілька разів впав.

Читайте також:  Google скопіює найголовнішу фішку iPhone

Блогер припустив, що iPhone втратив свій вигляд, так як безліч людей встигли помацати його в магазині, що в будь-якому випадку здається досить дивним. Подібних скарг від реальних власників поки не надходило. Втім, смартфон тільки минулої п’ятниці надійшов у продаж.

iPhone 12

З несподіваною проблемою зіткнувся інсайдер і співробітник видання Android Police Макс Вейнбах. Він розповів у Twitter, що користувався новим iPhone 12 Pro і в якийсь момент поклав його екраном вниз на стіл. Тоді він побачив, що скло навколо блоку основної камери тріснуте. За його словами, апарат не падав і не вдарявся. При цьому в службі підтримки Apple негайно погодилися поміняти пристрій на новий.

Читайте також:  HUAWEI Watch 3 показали на реальних знімках

Варто відзначити, що подібне вже траплялося з iPhone X, у якого без будь-яких причин тріскалося скло, що захищає подвійну камеру.

Джерело: gizmochina.com