Авто

Новий Land Rover Defender зламався на другий день експлуатації

Land Rover Defender

Журналісти американського видання Fast Lane придбали для ресурсного тесту новий Land Rover Defender за 55 935 доларів (приблизно 1,6 мільйона гривень за поточним курсом). В ході випробувань позашляховик проїхав 269 кілометрів, після чого у автомобіля почалися проблеми з двигуном і системою кругового огляду.

Для тест-драйву американські журналісти придбали білий Land Rover Defender в базовій комплектації, яка включає в себе дволітрову бензинову “турбочетвірку «з віддачею 300 кінських сил (400 Нм) в парі з восьмидіапазонним “автоматом”. До “сотні” така модифікація позашляховика розганяється за 7,7 секунди. Максимальна швидкість моделі – 190 кілометрів на годину. Крім того, автомобіль додатково оснастили заднім диференціалом з блокуванням і третім пасажирським місцем на першому ряду.

Читайте також:  Представлений оновлений Nissan Kicks

Журналісти вирішили провести тест-драйв позашляховика на випробувальній трасі Webster Pass в штаті Колорадо. В ході першого заїзду фахівці не піддавали Land Rover будь-яким екстремальним навантаженням. Коли після перерви випробувачі спробували завести двигун, на приладовій панелі загорівся індикатор Check Engine. За допомогою власного сканера, чоловіки виявили проблему з утворенням паливної суміші в другому і третьому циліндрах двигуна.

Помилку виправили в офіційному сервісному центрі, однак після приймання, у автомобіля перестала працювати система камер кругового огляду. В ході діагностики співробітники СТО з’ясували, що у позашляховика відмовив модуль, керуючий камерами.

Співробітники сервісу визнали заводський дефект, проте в наявності необхідного елемента у дилера не виявилося. Крім того, в ході другої діагностики у «Дефендера» знову загорівся значок Check Engine. За словами фахівців, позашляховику належить заміна форсунок мотора. Скільки часу займе ремонт автомобіля не повідомляється. За два дні експлуатації новий Land Rover Defender проїхав всього 269 кілометрів.

Читайте також:  Неправильне буксирування позашляховика обернулося вирваною підвіскою

Джерело: TFLnow / YouTube