Авто

Ford позбавив Mondeo бензинових двигунів

Ford Mondeo

Компанія Ford в черговий раз переглянула лінійку силових агрегатів Mondeo. До кінця життєвого циклу модель позбавили традиційних бензинових двигунів: в гамі залишилися тільки дизель 2.0 в трьох варіантах форсування і помірний гібрид. Нове покоління Ford Mondeo дебютує протягом року.

Причина відмови від єдиної бензинової версії з 1,5-літровим 165-сильним (242 Нм) турбомотором прозаїчна: покупці вважали за краще або гібридну 187-сильну (300 Нм) модифікацію на основі 2,0-літрового «атмосферника», або виконання з турбодизелем 2.0 EcoBlue.

Дизеля скорочення не торкнулися: мотор на «важкому» паливі як і раніше доступний в трьох варіантах віддачі. Самий малопотужний 120-сильний (340 Нм) Mondeo доступний з 6-швидкісною «механікою», проміжна версія (150 сил, 370 Нм) може бути і на «ручці», і з 8-швидкісним «автоматом», а топовий 190-сильний (400 Нм) варіант – тільки з «автоматом», але за доплату доступний повний привід.

Читайте також:  Британський Morgan зайнявся виробництвом джину

Передбачається, що наступний Ford Mondeo змінить форм-фактор – в шостому поколінні ставку зроблять на гібридний крос-універсал з оригінальною ресорною підвіскою. Інсайдери вважають, що прем’єра новинки відбудеться в другому півріччі 2021-го.

Джерело: motor