Технології

NASA розповіло про унікальну конструкцію марсоходу Perseverance

Perseverance

Про політ нового марсохода Perseverance можна не тільки читати, але і стежити за ним за допомогою спеціального сайту. До посадки ще кілька місяців, тому інженери NASA пропонують вивчити унікальну конструкцію ровера. Як з’ясувалося, при створенні машини використовували експериментальні технології.

Незважаючи на те що основний корпус і всі ключові деталі нового ровера складаються з традиційних матеріалів, інженери вирішили поекспериментувати, встановивши на марсохід 11 частин, створених за допомогою 3D-принтера.

Читайте також:  Google заборонить творцям додатків продавати контент в обхід свого магазину

Варто відзначити, що першим, хто отримав частину конструкції, надрукованої на 3D-принтері, був Curiosity, що підкорює зараз Марс. Ця деталь служить для збору та аналізу зразків. Інженери стверджують, що тривимірний друк дозволяє створювати унікальні конструкції. Вони набагато легше, краще справляються з перепадами температур і в цілому міцніше. За показником використання технології 3D-друку Perseverance перевершив усіх своїх попередників.

Однією з частин, надрукованої на 3D-принтері, стала зовнішня оболонка приладу PIXIL, призначеного для пошуку ознак скам’янілого мікробного життя за допомогою рентгенівських променів. Відомо, що технологія друку дозволяє знизити вагу деталі в три-чотири рази. Космічне агентство поки не поспішає повністю переходити на настільки радикальні технології, вважаючи за краще протестувати їх в реальних умовах, що і буде зроблено в рамках місії нового ровера.

Читайте також:  Авторитетний інсайдер розкрив дату презентації Apple MacBook на ARM

Як очікується, Perseverance добереться до Марса 18 лютого 2021 року.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар