Технології

У Photoshop з’явилася нейромережа для швидкого редагування фотографій одним кліком

Photoshop

Іноді здається, що знаменита програма Photoshop виглядає застарілою на тлі швидких алгоритмів редагування в смартфонах. Щоб не відставати від прогресу, Adobe впроваджує нейронну мережу під назвою Sensei, здатну одним кліком буквально творити чудеса з фотографіями.

Фоторедактори на смартфонах дозволяють швидко і просто міняти зображення. Деякі з цих додатків використовують прості алгоритми, але є і ті, що засновані на штучному інтелекті. У рамках заходу MAX компанія Adobe оголосила про масштабну інтеграцію нейронної мережі в Photoshop. Дуже скоро користувачам будуть доступні спеціальні фільтри, редагування зображення за допомогою яких буде зводитися до декількох кліків мишкою.

Читайте також:  Китайці розбили злітний модуль об поверхню Місяця

Перші два фільтри представлені “згладжуванням шкіри” і “передачею стилю” з шістьма настройками, що дозволяють змінити вік людини на фото, поміняти освітлення в зображенні, розфарбувати чорно-біле зображення і багато іншого. Нейронні фільтри знаходяться у відкритому доступі, що дозволить ентузіастам створювати власні стилі і ділитися ними з іншими користувачами.

Однією з нових функцій нового ШІ став фільтр Sky Replacement, за допомогою якого можна дуже легко замінити небо на інше фонове зображення. Важливо, що при зміні кольорової палітри неба буде змінюватися і інша частина зображення — підсумкова картинка виявиться гармонійною.

Розробники Photoshop також передбачили функцію навчання новачків, що включає прості поради та керівництва, що прискорюють обробку фотографії за допомогою нової нейромережі.

Читайте також:  Samsung показала офіційне розпакування Galaxy S21 [ВІДЕО]

Джерело: slashgear.com