Авто

Водії яких автомобілів частіше за інших порушують ПДР

BMW 4

Портал Insurify, який дозволяє підібрати автомобільну страховку, склав рейтинг моделей, на яких найчастіше відбуваються грубі порушення правил дорожнього руху.

Для складання рейтингу були використані дані про порушення ПДР з двох з половиною мільйонів заявок на оформлення автомобільних страховок. У США вони містять в тому числі дані про всі аварії, зафіксовані порушення правил і отримані штрафи. На десятому місці рейтингу опинилася Audi A4: їх водії не пропускають пішоходів в чотири рази частіше. На дев’ятому – Honda Element, водії яких вдвічі частіше не поступаються дорогою іншим автомобілям. На восьмому – Hyundai Veloster, водії яких ігнорують перевагу інших учасників руху і набагато частіше перевищують швидкість.

Читайте також:  Позашляховик Ford Bronco виявився потужнішим, ніж було заплановано

На сьомому і шостому місцях — Acura моделей ILX і TLX, водії яких на 81,7% частіше не поступаються дорогою і на 72,1% частіше ігнорують знаки STOP. Першу п’ятірку відкриває Toyota Celica, водії яких не пристібаються вдвічі частіше середнього рівня. На четвертому місці-Subaru WRX, водії яких вдвічі частіше порушують правила обгону. Третє місце – у Audi A5, водії яких в півтора рази частіше проїжджають на червоне світло. Друге місце – у BMW 7-Series, водії яких більш ніж удвічі частіше порушують всі ПДР, а перше місце — у BMW 4-Series, які не поступаються пішоходам і ігнорують червоне світло.