Авто

Розкрито зовнішність таємничого гіперкару Bugatti

Bugatti

Фотошпигунам вдалося розкрити зовнішність таємничого гіперкара Bugatti, тизерами якого французька фірма ділилася протягом тижня. Як і передбачалося, мова йде про трековий болід з агресивною аеродинамікою, який не розрахований на експлуатацію на дорогах загального користування. Онлайн-прем’єра новинки пройде 28 жовтня.

У безкомпромісного Bugatti незвичайна Х-подібна задня оптика, аеродинамічний “плавець”, як у спортпрототипів для гонок на витривалість, масивний спойлер і розвинене оперення. В деталях розгледіти особливості нового кузова складно: шпигунські знімки зроблені здалеку, а ще сприйняттю заважає маскувальна плівка.

Читайте також:  У США склали рейтинг найбільш надійних та ненадійних автомобілів віком до 10 років

Передбачається, що основою трекового гіперкара став Chiron, але і шасі, і кузов, і кокпіт розкішної дводверки полегшили на догоду керованості. Ймовірно, конструкторам вдалося домогтися питомої маси автомобіля рівної 0,67-такого співвідношення можна досягти, якщо форсувати 8,0-літровий W16 до 1600 кінських сил, а споряджену масу знизити вдвічі до 1072 кілограмів.

Президент Bugatti Стефан Вінкельманн побічно підтвердив припущення журналістів про надлегкий гіперкар. “Bugatti більше 110 років тісно пов’язана з автоспортом і авіацією-і ранні моделі демонструють явні паралелі з цими двома областями. Це включає в себе відкриті механізми, полегшену конструкцію, хороше співвідношення потужності і ваги, а також перші спроби поліпшити аеродинаміку», — заявив глава французької фірми напередодні дебюту нового гіперкара.

Читайте також:  Компанія Kia змінила логотип та увійшла до Книги рекордів Гіннеса

Bugatti планує повністю розсекретити поки безіменний гіперкар 28 жовтня. Немає сумнівів, що автомобіль побудований в єдиному екземплярі за індивідуальним замовленням, а значить ціна новинки може виявитися порівнянна з моделлю-рекордсменом La Voiture Noire.

Джерело: YouTube-канал G-E SUPERCARS