Суспільство

Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину

Лі Гон Хі

Дітям Лі Гон Хі доведеться заплатити величезні податки на спадщину. За деякими даними, сума може скласти $9 млрд тільки за акції.

Діти глави корпорації Samsung Лі Гон Хі, який помер, заплатять рекордно високі податки на спадщину, пише Yonhap News Agency, посилаючись на свої джерела.

Лі Гон Хі помер у неділю, 25 жовтня. Йому було 78 років. У 1987 році він став другим главою Samsung після свого батька і засновника компанії.

Читайте також:  МОЗ відзвітувало про темпи вакцинації в Україні

Південнокорейський промисловець залишив після себе величезну спадщину – тільки фондових активів на суму близько 15,9 мільярдів доларів. За оцінками Forbes, з чистим прибутком в 12,6 мільярдів доларів він і його сім’я входили в число найбагатших людей на планеті.

Як зазначає видання, спадкоємцям доведеться заплатити близько 9 мільярдів доларів як податок на спадок тільки за акції.

У Лі Гон Хі залишилися вдова, син і дві дочки. Старша дочка Лі Бу Чжин очолює мережу готелів Samsung Hotel Shilla, а дочка Лі Со Хен відповідає за Благодійний фонд Samsung. Третя дочка Лі Юн Хен наклала на себе руки в 2005 році.

Читайте також:  У червоній зоні карантину залишаються сім областей

У 2014 році контроль над корпорацією перейшов до його сина і віце-президента дочірньої компанії групи, Samsung Electronics, Лі Чже Ену, якого вважають наступником.