Суспільство

Найбагатший європеєць за тиждень став ще багатшим на 8 млрд доларів

Джефф Безос

Статки бізнесмена перевищили 122 млрд. доларів. У рейтингу світових мільярдерів він поступається лише Джеффу Безосу.

Минулого тижня група компаній LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy) повідомила, що з’явилися ознаки відновлення світового ринку предметів розкоші, який сильно постраждав через пандемію коронавірусу. На тлі цієї заяви, що викликала подальше зростання вартості акцій LVMH, статки глави групи Бернара Арно за тиждень зросли на 8 млрд доларів до 122 млрд. Про це повідомив Forbes.

Читайте також:  Двоє мільярдерів розбагатіли на $13 млрд за тиждень

Як повідомляє видання, з 15 по 22 жовтня вартість акцій групи LVMH зросла на 6%. Однак, як зазначає Forbes, це ще не означає, що криза для бізнес-групи вже минула.

Так, 15 жовтня група LVMH, яка володіє такими брендами, як Bulgari, Guerlain і Dom Pérignon, повідомила про падіння виручки на 21% за перші дев’ять місяців 2020 року. Виручка від продажу її косметики, напоїв, ювелірних виробів, а також роздрібної торгівлі в третьому кварталі виявилася нижчою, ніж за аналогічний період минулого року.

Водночас виручка від продажів одягу і шкіряних виробів зросла на 12%, зокрема через високі продажі будинків Louis Vuitton і Dior.

Читайте також:  Україна погіршила позиції з приросту COVID-19

“LVMH – не єдиний гравець індустрії розкоші, що переживає підйом”, – зазначив Forbes.

Будинок моди Hermès також повідомив про 7-відсоткове зростання виручки в третьому кварталі. Незважаючи на те, що обсяг продажів бренду в Європі і США істотно знизився, в Азії він зріс майже на 21%.

Зараз у рейтингу мільярдерів Forbes, оновлюваному в реальному часі, Арно займає друге місце зі статком 122,3 млрд. доларів. Він поступається лише засновнику Amazon Джеффу Безосу зі 188,6 млрд. доларів, а на третьому місці рейтингу знаходиться засновник Microsoft Білл Гейтс – 116,9 млрд. доларів.