Walt Disney

Disney стала абсолютним лідером в прокаті США

Кіностудія Disney стала лідером американського прокату в другому кварталі 2016 року, підвищивши касові збори на 55% в річному вираженні і заробивши $ 1,256 млрд, повідомляється на сайті BoxOfficeMojo.com.

Фільм студії “Перший месник: Протистояння” заробив у прокаті $ 405 млн, “Книга джунглів” – $ 359 млн, мультфільм “У пошуках Дорі” – $ 330 млн (очікується, що ця сума виросте до понад $ 400 млн).

Аналітики припускають, що Disney в 2016 році може встановити рекорд за касовими зборами в США, заробивши в домашньому прокаті $ 3 млрд.

До кінця року студія випустить такі потенційні блокбастери, як спін-офф космічної саги “Зоряні війни” під назвою “Ізгой” і фентезі за коміксами “Доктор Стрендж”. На другому місці – кінокомпанія Warner Bros., яка отримала від продажу квитків в кінотеатри в США в минулому кварталі $ 458 млн, головним чином завдяки успіху фільму “Бетмен проти Супермена”.

Студія 20th Century Fox, лідер американського прокату в першому кварталі, заробила всього $ 226 млн. Загальні касові збори в США в квітні-червні склали $ 2,49 млрд, що на 10% менше, ніж за аналогічний період роком раніше, багато в чому через провалу низки гучних сіквелів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *