Технології

Керамічне скло iPhone 12 випробували на міцність падіннями і тиском

iPhone 12

Однією з фішок iPhone 12-ї серії стало спеціальне скло Ceramic Shield, розроблене Gorilla Glass із застосуванням нанокерамічних кристалів. За словами Apple, це покриття в чотири рази краще витримує падіння. Компанія запевняє, що це найміцніше скло з тих, що використовуються в смартфонах. Після перших оглядів блогери тут же взялися за перевірку цієї гучної заяви.

Одним з перших випробував міцність iPhone 12 і iPhone 12 Pro автор популярного YouTube-каналу EverythingApplePro. При падінні з висоти пояса різними сторонами корпусу обидва апарати лише трохи подряпалися, але нічого критичного. Аналогічний результат і при падінні з рівня голови, але на iPhone 12 Pro з’явилося кілька пошкоджених пікселів.

Читайте також:  Samsung готується до випуску «квантових» дисплеїв нового покоління

Після цього блогер піднявся на висоту близько трьох метрів. Першим полетів звичайний iPhone 12. Після падіння ніяких явних пошкоджень у нього не виявилося, але ось при перевірці виявилося, що камера перестала працювати. Дорожчий iPhone 12 Pro і зовсім без проблем пережив це падіння. Далі обидва смартфони були кинуті з цієї ж висоти задньою кришкою вниз, що в обох випадках призвело до розбився склу. При цьому переднє скло залишилося цілим. Тільки після падіння екраном вниз у iPhone 12 Pro все ж тріснуло керамічне скло, а ось iPhone 12 витримав і це випробування. Блогер залишився вельми вражений міцністю нових смартфонів.

Читайте також:  Apple додала в iPhone секретну «кнопку»

Автор YouTube-каналу TechRax вирішив порівняти міцність iPhone 12 і iPhone 11. Обидва смартфони витримали перше падіння з мінімальними пошкодженнями алюмінієвої рамки. Далі пішов кидок екраном вниз з рівня голови, який торішній апарат вже не пережив — фронтальне скло покрилося тріщинами. З новим iPhone 12 при такому ж падінні нічого не сталося.

Блогер з каналу MobileReviewsEh вирішив перевірити міцність нового iPhone 12 зовсім іншими способом. Він використовував спеціальний прилад, щоб тиснути на екран. Скло Ceramic Shield витримало прикладену силу в розмірі 442 ньютон, перш ніж тріснуло. Для порівняння, торішній iPhone 11 зламався на позначці 352 ньютон.

Читайте також:  Названа дата презентації розумного годинника Redmi Watch

Не менш цікаво, що скло iPhone 12 не тільки міцніший, ніж в минулому поколінні, але ще і менше дряпається. Якщо на iPhone 11, як і на переважній більшості інших сучасних смартфонів, дрібні подряпини з’являються на шостій позначці шкали Мооса, то у випадку з новим iPhone 12 видимі сліди залишаються тільки на сьомий.

Джерело: youtube.com

Залишити коментар