Технології

Робот від Boston Dynamics отримає ряд нових аксесуарів

Robot Dynamics

Робототехнічна компанія Boston Dynamics планує випуск лінійки аксесуарів для «собаки» Spot. Робот отримає зарядний пристрій, комплект камер і металеву руку, яка прикріплюється до «голови» робота.

Робот-собака надійде в продаж навесні 2021 року з додатковою роботизованою рукою і зарядною станцією.

З початку комерційних продажів влітку цього року “собаку” Spot від Boston Dynamics придбали понад 250 осіб. Хоча реалізацію гальмує ціна пристрою – 75 тисяч доларів-компанія планує розвивати і доповнювати технологію.

Читайте також:  Автори WhatsApp назвали нові правила Apple антиконкурентними

У січні 2021 року Boston Dynamics планує випустити ряд додаткових аксесуарів для Spot. У робота з’явиться зарядна станція, від якої він зможе самостійно «підгодуватися». Так, за словами генерального директора компанії Роберта Плейтера, збільшиться радіус переміщення і роботи «собаки».

У Spot також з’явиться рука з шістьма ступенями свободи. Плейтер сказав TechCrunch, що рука буде поставлятися з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Вона працює як дистанційно, за допомогою управління на планшеті, так і автономно.

Нова рука дозволить роботу-собаці відкривати двері, приносити людям предмети і навіть відрізняти брудний посуд, який потрібно помістити в посудомийну машину, від сміття, яке необхідно викинути в сміттєвий кошик.

Читайте також:  Panasonic представила голографічний дисплей для автомобілів нового покоління

Сьогодні Spot використовується в гірничодобувній промисловості, охороні здоров’я та будівництві. Робот-собака досліджує будівельні майданчики в Токіо для підвищення безпеки співробітників у потенційно небезпечних зонах. Він також допомагає медперсоналу в жіночій лікарні Бригама і лікарні в Бостоні.