Технології

SpaceX збирається розгорнути супутники Starlink на Марсі

Starlink

Про плани Ілона Маска з підкорення Марса чув багато хто. Кілька днів тому генеральний директор SpaceX заявив, що перший політ Starship на Червону планету відбудеться в 2024 році, а вже сьогодні SpaceX планує розгорнути супутники Starlink на Марсі!

Здається, SpaceX вже нічого не зупинить, і компанія все-таки зможе зробити з Марса “другу Землю”.

У недавньому інтерв’ю журналу TIME президент і головний операційний директор SpaceX Гвінн Шотвелл розповіла про плани компанії по впровадженню супутникової системи Starlink на Марсі. «Як тільки ми доставимо людей на Марс, їм знадобляться комунікаційні мережі”, – сказала Шотвелл. “Насправді, я думаю, що мати таку мережу, як Starlink, навколо Марса важливіше [ніж тут на Землі]”.

Читайте також:  Ентузіаст запустив десктопну версію Linux на iPhone [ВІДЕО]

Однак розгорнути супутникову систему навколо Марса буде недостатньо. “І потім, звичайно ж, нам буде потрібно “з’єднати” дві планети. Ми подбаємо про надійний зв’язок між Марсом і Землею”, — додала Шотвелл.

Президент SpaceX також розповіла, що вона думає з приводу заселення Марса. “Ми не говоримо, що Земля безнадійна, коли розмірковуємо про переїзд людини на інші планети. Насправді переїзд просто дає людству шанс на випадок, якщо раптом на Землі відбудеться якась жахлива подія; переїзд може врятувати людство, дозволивши йому жити на «другій Землі»”.

Шотвелл підкреслила, що за останні роки компанія сильно зробила крок вперед. Вона пам’ятає часи, коли Ілон Маск в 2002 році вперше поставив мету по створенню транспортної системи, яка зв’яже Землю і Марс, і ось, 20 років по тому, SpaceX майже виконала це завдання.