BMW

Зниження акцизів: по чому будуть б / у авто для українців з серпня

Українці нарешті дочекалися різкого зниження акцизів на старі авто. Незважаючи на неабиякі зусилля противників “знижок” (а в Раді навіть намагалися визнати результати голосування акцизного законопроекту недійсними) і прогнози песимістів, нібито президент Порошенко поверне закон на доопрацювання, а то зовсім ветує, документ був все-таки завізований головою держави.

Він повинен вступити в силу вже з 1 серпня цього року, і знижує вартість акцизного збору з б / у іномарок в 7-20 разів в залежності від об’єму двигуна.

BiZUA вирішив з’ясувати в експертів як нові акцизи позначаться на вартості старих авто для українців і що буде з ринком нових машин, з яким напередодні деякі аналітики передрікали ледь не повний крах.

Кому дістануться дешеві іномарки з Європи

Керівник компанії Autoconsulting Олег Омельницький розповів BiZUA, що старі автомобілі з Європи для українців однозначно стануть дешевшими. Сума, яку вдасться заощадити, буде залежати від вартості самого авто, року випуску та ін., Але для моделі середнього класу “дисконт” складе в середньому 2 тис. євро.

За словами голови Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олега Назаренка, водієві, який хоче оновити машину, пригнавши собі “дешеву іномарку з Європи”, потрібно мати на руках не менше 8-12 тис. євро без урахування розмитнення (а це, крім зниженого акцизу, ще й 10% ввізного мита і ПДВ). Адже в’їзними в Україні з 1 січня цього року є автомобілі стандарту не нижче Євро-5 (в кращому випадку, від 2010 р. випуску і молодше). “П’ятирічні машини в Європі коштують недешево. Тим більше, що ті ж німці, зрозумівши, який ринок перед ними відкривається в Україні, можуть ще й підняти ціни”, – припускає Назаренко. За його словами, новий акцизний закон вигідний, в першу чергу, заможним українцям.

Втім, навіть за умови, що купувати іномарку в тій же Німеччині доведеться не дуже дешево, угода все одно виглядає більш ніж вигідною. Адже більшість пропонованих на німецьких майданчиках авто – в хорошій комплектації, з “чесною” сервісною книжкою, тобто, водій може не турбуватися, що йому підсунуть кота в мішку.

Олег Омельницький прогнозує, що авто, завезені в Україну по новому акцизному закону, масово з’являться вже у вересні.

“Не виключено, що будуть організовуватися свого роду оглядові майданчики на кордоні з Польщею, де українці зможуть вибрати авто і оформити його відразу на себе”, – говорить Омельницький. Правда, в цьому випадку в ціні напевно з’явиться ще і “інтерес” перекупників.

До речі, армія приватних посередників також вже почала збиратися до Німеччини за автомобілями. Їхні послуги будуть коштувати потенційним покупцям близько 1 тис. євро.

Що буде з українським автопарком

Подешевшавші іномарки – лише одна сторона медалі. Друга – знецінюючі машини, які вже є у наших громадян. Омельницький говорить, що вже до кінця вересня потік авто з Європи почне тиснути на наш б / у ринок. “В середньому машини від 2007-2008 рр. подешевшають на 2 тис. євро”, прогнозує Олег Омельницький.

Олег Назаренко говорить, що вартість уживаних авто в Україні і так постійно знижується. “Пропозиція б \ у техніки зростає. Частина українців не можуть” прогодувати “авто, частина – платити по кредиту. Позначається також неконтрольоване завезення машин на тимчасових номерах,” перекидання “авто з Криму та ін.”, – Перераховує понижуючі фактори Назаренко.

У той же час він не очікує великого удару по ринку нових авто. “Нові автомобілі у нас в доларовому еквіваленті і так подешевшали. Адже гривня впала за останні кілька років втричі, а ціни на іномарки в салонах виросли тільки вдвічі. Тобто, в доларах ціни просіли на третину”, підрахував він. За даними Autoconsulting, попит на нові авто починає поступово відновлюватися. У профільній асоціації Укравтопром стверджують, що за 1 півріччя 2016р продажі нових авто в нашій країні виросли, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 58%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *