Авто

Новий Volkswagen Golf отримав газову версію

Volkswagen Golf TGI

Компанія Volkswagen представила нову версію Golf восьмого покоління-битопливную TGI, яка може працювати на стислому природному газі.

Новий Volkswagen Golf TGI оснащується тією ж силовою установкою, що і споріднені по концерну Skoda Octavia G-Tec і Audi A3 Sportback 30 g-tron. Це 1,5-літрова “турбочетвірка” потужністю 131 Кінська сила і 200 Нм крутного моменту, пару якої становить семидіапазонна роботизована коробка передач. Мотор використовує цикл Міллера, що дозволяє знизити обсяги шкідливих викидів і підвищити ефективність.

Читайте також:  Стали відомі найбільш популярні кольори автомобілів в світі

Для зберігання природного газу Golf TGI оснастили 115-літровим баком, якого вистачає на 400 кілометрів шляху по циклу WLTP. Крім цього, є дев’ятилітровий резервний бензобак на випадок, якщо метан раптово закінчиться.

Volkswagen Golf TGI

Фото: Volkswagen

Поки Volkswagen представив в Європі тільки газовий гетчбек, Golf в кузові універсал приєднається до нього вже в найближчому майбутньому.

За паспортною витратою палива Golf TGI значно поступається газовим Octavia і Audi A3. Двигун гетчбека Volkswagen спалює близько 4,1-4,3 кілограма на 100 кілометрів шляху, в той час як Octavia G-Tec і Audi A3 Sportback 30 g-tron в середньому витрачають по 3,5 кілограма. Програє він і по запасу ходу на метані: на повному баку A3 здатний подолати 445 кілометрів, а ліфтбек Skoda – 500 кілометрів.

Читайте також:  BMW X7 перетворили на всюдихід для бездоріжжя

Раніше Volskwagen представила “заряджену” версію гетчбека Golf GTI з приставкою Clubsport. Новинка отримала “турбочетвірку” EA888, форсовану до 300 кінських сил, безальтернативний «роботом» і передній привід.

Джерело: Volkswagen