Авто

Відео: для чого електричному Hummer потрібен «режим краба»

Hummer EV

Компанія GMC, яка нещодавно представила електричний пікап Hummer EV, в деталях розповіла про позашляхові можливості новинки. А також показала, в яких випадках може стати в нагоді режим CrabWalk, при активації якого машина рухається по діагоналі.

Пікап GMC Hummer EV побудований на модульній платформі розробки General Motors, оснащений тяговою батареєю Ultium і електричними приводами Ultium Drive. Кожен модуль об’єднує в собі електромотор, одноступінчатий редуктор і силову електроніку, а у випадку з тримоторною версією пікапа в блок на задній осі вбудовані відразу два електромотора. Втім, складна електроніка не заважає новому Хаммеру залишатися справжнім позашляховиком, принаймні, на папері.

Читайте також:  Mitsubishi розкрила зовнішність електричного кросовера Airtrek

Для порівняння: дорожній просвіт нового Land Rover Defender – 216-291 міліметр; кути в’їзду і з’їзду складають 38 і 40 градусів відповідно. Позашляховик може долати 45-градусні бічні ухили і підйоми, а також форсувати брід глибиною 900 міліметрів.

Так, дорожній просвіт електромобіля варіюється від 257 до 404 міліметрів. Кути в’їзду і з’їзду складають 41,5–49,7 і 31,6–38,4 градуса відповідно. Пікап здатний форсувати броди глибиною до 813 міліметрів і підійматися на 45-сантиметрові уступи. А ще у нього є режим CrabWalk. У ньому всі чотири колеса повертаються в одну сторону на 10 градусів і пікап рухається по діагоналі подібно крабу. Функція може стати в нагоді, коли простір для маневрів обмежений, наприклад, на вузьких дорогах.

Читайте також:  Відбулася презентація найдешевшого в Європі електромобіля

Продажі Hummer EV почнуться тільки в кінці наступного року. Першою на ринок вийде найдорожча і потужна версія Edition One з 1014-сильною силовою установкою і ціною 113 000 доларів. Правда, всі машини з “вітальної” партії вже зарезервовані.

Джерело: YouTube