Політика

Президент пояснив, як будуть використані результати опитування

Володимир Зеленський

Загальнонаціональне опитування, на відміну від соціологічного, дозволить дізнатися думку якомога більшої кількості населення, вважають в Офісі президента.

Результати загальнонаціонального опитування, хоча і не несуть юридичних наслідків, можуть стати підставою для змін українського законодавства, повідомив глава держави під час інтерв’ю “Осінь-2020: перемоги і виклики” чотирьом українським телеканалам. Про це в четвер, 22 жовтня, повідомляє прес-служба ОПУ.

Він наголосив, що на відміну від соціологічного опитування, загальнонаціональне дозволить дізнатися думку якомога більшої кількості населення.

Читайте також:  У Зеленського назвали дипломатичні цілі на рік

“Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей. Тому що народовладдя – це те, що я обіцяв у своїй передвиборній програмі. Готовий до другого читання проект закону про референдум. Тому такі питання для мене дуже важливі особисто. Я хочу відчути народ. Я зрозумію відповідь народу і буду говорити з депутатами і пропонувати такі позиції”, – сказав Зеленський.

Президент навів приклад, що ствердна відповідь більшості українців на питання про легалізацію медичного канабісу для зменшення болю у тяжкохворих може стати головним аргументом для народних депутатів проголосувати за відповідні зміни в законодавство.

Читайте також:  В Укравтодорі розповіли, скільки доріг побудували

У разі схвалення громадянами можливості застосування положень Будапештського меморандуму для відновлення суверенітету і територіальної цілісності України Зеленський зазначив, що поки не може розкривати подробиць.

“Я сьогодні займаюся тим, щоб повністю відродити державу Україна – самостійну, обороноздатну. Тому у нас не випадково з’являються військово-морські бази. Невипадково я підписую стратегічні договори, яких не було і в згадках у держави Україна. Я підписую з Великобританією, з Туреччиною. Я хочу ще з деякими країнами це зробити”, – розповів президент.