Технології

Автономність нових iPhone порівняли з Android-флагманами

iPhone 12

iPhone 12 вперше в історії серії обзавівся 5G-модемом, але при цьому ємність його акумулятора знизилася в порівнянні з попередником. Щоб перевірити, як такі характеристики позначилися на часі роботи новинки, авторитетне видання Tom’s Guide провело детальне тестування як базової, так і більш просунутої версії новинки з приставкою Pro. Отримані результати журналісти порівняли з показниками флагманів інших брендів під управлінням Android.

Методика тестування полягала в наступному: після повної зарядки гаджета яскравість його екрану встановлювалася на значення в 150 ніт, а в якості бенчмарка використовувався браузер, що оновлює сторінку кожні 30 хвилин. Як з’ясувалося, автономність iPhone 12 значно впала в порівнянні з торішньою моделлю навіть при 4g-підключенні — 10 годин і 23 хвилини проти 11 годин 16 хвилин у iPhone 11. При перемиканні на мережу 5G гаджет протримався і того менше — всього 8 годин і 25 хвилин. Pro-версія за рахунок більшої ємності АКБ показала результат 9:06 в мережах п’ятого покоління.

Читайте також:  Слух: не варто очікувати великих змін в найближчих iPhone

iPhone

Дещо краще проявив себе Samsung Galaxy S20 5g, проте його автономність, згідно з результатами випробувань, залежить від частоти оновлення дисплея. При значенні 60 Гц він пропрацював 9:31 на 5g, а в 120-герцовом режимі — 8: 04. Модифікація пристрою з приставкою Plus виявилося трохи більш живучою-10: 31 і 8: 55 відповідно. Та ж характеристика вплинула і на час роботи OnePlus 8T при використанні 5g-мережі — 10:49 при 60 Гц і 9:58 при 120 Гц. Більш витривалим в порівнянні з новим iPhone виявився і 90-герцовий Google Pixel 5: 9 годин і 29 хвилин.

Читайте також:  Налаштування нових Android-смартфонів стане набагато швидшим

Представники Apple відзначають, що для збільшення автономності новинки компанія додала в iOS функцію інтелектуального перемикання між мережами 5g і LTE. При його активації iPhone 12 може автоматично переходити на 4g, щоб заощадити заряд батареї, але це спрацьовує тільки в певних сценаріях на зразок Прослуховування потокового аудіо з заблокованим екраном. Для максимальної економії заряду АКБ користувачам, на думку журналістів, доведеться вручну перемикатися в режим «тільки LTE».

Джерело: news.mydrivers.com