Авто

Оголошена ціна доступного електрокара Dacia Spring

Dacia Spring

Румунська марка Dacia, що належить компанії Renault, оголосила вартість електрокара Spring, якому пророкували звання найдешевшого “зеленого” автомобіля в Європі. Поки розкрита ціна тільки для угорського ринку: там компакт-крос запропонують за 3 990 000 форинтів, що еквівалентно одному 355 тисяч гривень.

Однак, цінник на офіційному сайті Dacia вказаний з урахуванням державних субсидій, що виплачуються в Угорщині на покупку електрокарів. Повна вартість автомобіля куди вище – вона становить 6 490 000 форинтів (568 тисяч гривень).

Читайте також:  Nissan показав рамний позашляховик X-Terra

Таким чином, повна ціна Dacia Spring виявилася вищою, ніж у німецького суперника – компактного Сіті-кара Volkswagen e-up!, який на домашньому ринку продають за 13 037 Євро (431 тисячу гривень), включаючи ПДВ. Однак на інших ринках Європи електромобіль Volkswagen в “базі” коштує майже в два рази дорожче: у Франції його пропонують за 23 740 Євро, в Португалії – за 23 824 євро, а в Іспанії – за 23 245 Євро. За паспортом e-up! проїжджає на одній зарядці до 260 кілометрів, а Spring – тільки 225.

Доступний в Китаї електрокар Renault City K-ZE, який є аналогом Spring, також коштує дешевше – причому навіть з урахуванням «пільгової» ціни Dacia. Електричний City K-ZE оцінюється в 61 800 юанів, що дорівнює 255 тисячам гривень.

Читайте також:  Jeep поповнив сімейство моделей двома еконовинками

Поки вартість вказана для першої партії Dacia Spring, що складається з 100 примірників. Чи буде переглянута ціна електромобіля після того, як розпродадуть перші екземпляри, поки невідомо. Також поки не розкрита ціна для інших ринків ЄС – її обіцяли оголосити найближчим часом.

Електричний кросовер Dacia Spring був представлений минулого тижня. Він оснащується електромотором, що видає 45 кінських сил і 125 Нм крутного моменту, який живиться від літій-іонної батареї ємністю 26,8 кіловат-години. Запас ходу компакт-кросу становить 225 кілометрів по циклу WLTP.

Джерело: Dacia Hungary