Технології

Китайська космічна компанія розкрила свої плани на 5 років

Китайська ракета

Китайська аерокосмічна науково-промислова корпорація (CASIC) представила свій п’ятирічний план комерціалізації космосу.

У п’ятирічні плани Державної компанії увійшло створення багаторазового орбітального ракетоплана, супутникової системи та удосконалення старих ракет.

“У найближчі п’ять років CASIC посилить існуючу аерокосмічну систему. Ми плануємо скоротити час підготовки і збільшити частоту комерційних запусків ракет, а також провести нові дослідження з повторного використання ракет-носіїв для зниження витрат», — заявив Фу Чжімінь, головний технолог CASIC.

Читайте також:  У 2070 року роботи можуть зайняти місця суддів

Одна з головних цілей програми-це проведення випробувань багаторазової системи космічних космопланів під назвою Tengyun. Повідомляється, що орбітальний ракетоплан зможе доставляти на орбіту, як вантаж, так і пасажирів. Він також зможе запускати супутники. CASIC зазначає, що запуск і посадку можна буде здійснювати з будь-якого аеропорту. Цікаво, що Tengyun можна буде використовувати і для військових цілей (виявлення і напад на Космічні апарати і супутники, перехоплення балістичних ракет).

CASIC також планує запустити супутники, що забезпечують доступ до інтернету у віддалених районах країни. Онлайн-видання Futurism відзначило, що технологія, яку збираються використовувати в CASIC дуже нагадує Starlink SpaceX.

Читайте також:  Створена перша глобальна карта поширення бджіл

Майбутні плани корпорації торкнулися і ракет Kuaizhou. Як повідомляє SpaceNews, в даний час CASIC веде розробку набагато більших твердопаливних ракет Kuaizhou-21 і Kuaizhou-31.

Залишити коментар