Технології

Гейб Ньюелл розповів про долю Half-Life 3

Гейб Ньюелл

Геймери вже давно звикли, що Valve рідко виходить на зв’язок, якщо не впевнена, що це абсолютно необхідно. Однак реліз Half-Life: Alyx виразно розв’язав язика не тільки співробітникам студії, але і її голові, Гейбу Ньюеллу. Нещодавно він взяв участь у зустрічі діячів індустрії і блогерів в рамках The Game Awards, де розповів про роботу компанії.

Ньюелл знову запевнив фанатів, що Valve не сидить без діла, проте поки просто не готова розкривати будь-які подробиці про свої напрацювання. Якби компанія анонсувала кожен свій проект, геймери вже як мінімум двічі почули б про Half-Life 3 і в підсумку все одно не отримали б гру.

Читайте також:  Мобільна версія Google отримала режим «нескінченного пошуку»

“Зараз ми працюємо над різними речами. Але є проблема, з якою ми постійно стикаємося: якщо розповісти щось про проект на ранніх етапах, а потім поміняти плани, люди розсердяться сильніше, ніж якби ми нічого не говорили. Ми пару раз починали розробку Half-Life 3, але згортали її, тому що або гра виходила недостатньо цікавою, або ми заходили в глухий кут, намагаючись вирішити цікаві нам проблеми”, — заявив Гейб Ньюелл.

Глава Valve також розповів про своє життя в Новій Зеландії, де він залишився через пандемію. Ньюелл планує перевезти в цю країну хоча б частину розробників, щоб повернутися до безпосередньої комунікації при обговоренні проектів. Як виявилося, пов’язані з поширенням covid-19 обмеження призвели до зниження продуктивності студії на 50-75%.

Читайте також:  Дані користувачів Firefox з'явилися у відкритому доступі

Крім іншого, Ньюелл поміркував про майбутнє віртуальної реальності, а також згадав Half-Life: Alyx. За його словами, ідея попрацювати над серією в сукупності з VR дуже надихнула співробітників Valve. Судячи з усього, студія нарешті повноцінно повернулася до культової франшизи, але ніяких офіційних анонсів з цього приводу поки не послідувало.

Джерело: YouTube