Авто

Bugatti показала перше зображення нового гіперкара

Bugatti тизер

Компанія Bugatti готується до світової прем’єри. Вона пройде в онлайн-форматі і, найімовірніше, явить світу новий штучний гіперкар. За попередньою інформацією, це буде купе з доступом виключно на трек і дизайном ще більш епатажним, ніж у Vision Gran Turismo.

Чутки про трековий Bugatti з’явилися близько місяця тому. Імовірно, двухдверка буде побудована в єдиному екземплярі для одного з клієнтів марки. Судячи з тизеру, у неї буде повністю оригінальний кузов, під яким, ймовірно, буде ховатися шасі «Широна». Зовнішність машини буде перегукуватися з дизайном концепту Bugatti Vision Le Mans.

Bugatti Vision Le Mans намальований випускником Брауншвейгського університету мистецтв Максом Ласком під час стажування в Bugatti.

Читайте також:  “Школа” і “зона для таксі”: в Україні з’явиться нова розмітка (Фото)

Як La Voiture Noire і Centodieci, новинка може отримати форсований до 1600 кінських сил восьмилітровий квадротурбомотор W16. Але головне в машині все ж буде аеродинаміка. Самий драйверський варіант Chiron-Pur Sport-генерує на 50 кілограмів більше притискного зусилля, ніж звичайний, а значить у трекового Бугатті цей показник повинен бути ще більше.

В одному з останніх повідомлень Bugatti можна знайти такий рядок: “Зв’язок з аеронавтикою і особливо з легкими і безкомпромісними гоночними автомобілями підтримується Bugatti вже більше 110 років. І історія ще не закінчена”. Можливо, так компанія натякає на появу чогось по-справжньому унікального.