Технології

5G на iPhone 12 буде працювати з деякими обмеженнями

Apple iPhone 12

Представлені у середині жовтня смартфони серії Apple iPhone 12 стали першими в історії компанії пристроями, які отримали підтримку мереж п’ятого покоління 5G. За запевненням Apple, максимальна швидкість передачі даних при «ідеальних» умовах може досягати 4 Гбіт/с, але переваги 5G будуть доступні власникам лише при дотриманні деяких умов.

Спеціально для продавців і мобільних операторів Apple надала відповіді на поширені запитання. У переліку можна було знайти уточнення, пов’язане з роботою режиму Dual SIM в iPhone 12, що передбачає одночасне використання eSIM і фізичної SIM-карти в пристрої. Зокрема, операторів цікавило, чи впливає такий сценарій використання на швидкість передачі даних.

Читайте також:  Відомий аналітик поділився новою інформацією про лінійку Apple iPhone 13

Apple iPhone 12

І Apple офіційно підтвердила, що при активації режиму Dual SIM користувачам доведеться відмовитися від переваг 5G-мереж з тієї причини, що смартфон переключиться в 4G/LTE-режим з відповідним зниженням швидкостей на кожній SIM-карті. Тобто можливість використання 5G доступна лише при використанні eSIM і підтримці нових мереж з боку оператора.

Користувачі вже висловили припущення, що в перспективі Apple зможе випустити програмне оновлення iOS, яке усуне настільки істотне обмеження для бажаючих використовувати в iPhone 12 послуги відразу двох операторів.

Джерело: macrumors.com

Залишити коментар