Суспільство

Google випустила альтернативу Raspberry Pi за $ 99

Google Coral Dev Board Mini

Компанія Google оголосила про початок продажів представленого раніше одноплатного комп’ютера Coral Dev Board Mini для розробників і ентузіастів. Новинка, яку ентузіасти вже охрестили альтернативою популярної моделі Raspberry Pi, отримала 2 ГБ оперативної пам’яті LPDDR3, чотирьохядерний процесор і фірмовий чіп для виконання ШІ-операцій.

В якості апаратної платформи виробник використовував чіп MediaTek 8167s, що включає чотири ядра ARM Cortex-A35 і графічний процесор Imagination PowerVT GE8300. Об’єм оперативної пам’яті стандарту LPDDR3 становить 2 ГБ, вбудованого накопичувача eMMC — 8 ГБ. Розміри пристрою становлять 64х58 міліметра.

Читайте також:  COVID-вакцинація розпочнеться вже взимку - МОЗ

Google Coral Dev Board Mini

Однією з головних особливостей новинки стало використання співпроцесора Google Edge TPU із заявленою продуктивністю до 4 TOPS. На борту пристрою передбачені бездротові модулі Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.0. Google також оснастила Coral Dev Board Mini портом micro-HDMI 1.4 для виведення зображення і 40-контактним інтерфейсом введення-виведення. Крім того, на платі розмістилися 3,5-мм аудіороз’єм, PDM-модулятор і двоконтактний штекер для системного динаміка.

Працює Coral Dev Board Mini під управлінням дистрибутива Linux Mendel. Вартість новинки становить $99.

Джерело: notebookcheck.net