Авто

Виробник iPhone розробив власний електромобіль

Foxconn Technology Group

За заявою Foxconn Technology Group, вона має намір стати Android в світі електромобілів.

Компанія Foxconn, відома як збирач iPhone, має намір стати автовиробником. Вона розробила універсальну платформу для електромобілів.

Тайванська технологічна компанія Foxconn Technology Group, яка більш відома як виробник iPhone, заявила про намір стати автовиробником. Фірма вже розробила і представила власну платформу для електромобілів.

Відкрита програмна та апаратна платформа для електромобілів MIH, включаючи технології виробництва ключових компонентів, була представлена на заході Foxconn Technology Day, який вперше пройшов в Тайбеї в Syntrend Creative Park.

Читайте також:  У концерну Hyundai Motor з'явився новий глобальний бренд

За словами Foxconn, компанія має намір стати “Android у світі електромобілів” на противагу Tesla, яка вважається iPhone серед електромобілів. Заявлено, що MIH дозволить будь-якій бажаючій компанії швидко налагодити випуск електромобілів різних класів і моделей, отримавши в своє розпорядження платформу і доступ до ключових технологій та інструментів для розробки електромобілів.

Платформа дозволить робити електромобілі з колісною базою від 2750 до 3100 мм, з одним або двома електромоторами потужністю 127 к.с., 201 к. с. і 268 к. с. спереду і 201 к. с., 268 к. с., 322 К. С. і 456 к. с. ззаду. Доступні акумулятори на 93, 100 і 116 кВт•год. Заявлена підтримка автопілота і бездротових оновлень програмного забезпечення.

Читайте також:  Компанія Samsung показала концепцію автомобіля майбутнього (відео)

Для своєї платформи MIH до 2024 року Foxconn планує налагодити серійний випуск твердотільного акумулятора, над яким зараз працює компанія. Для виробництва платформи фірма зробила унікальний високоінтенсивний матеріал для лиття під тиском, який відрізняється міцністю, високою пластичністю і стійкістю до корозії.

Як обіцяє Foxconn, до 2027 року 10% всіх електромобілів у світі будуть випускатися на платформі MIH. При цьому компанія поки не назвала жодного виробника, який би погодився співпрацювати з Foxconn і використовувати її напрацювання в своїх електромобілях. В даний час автомобільні бренди розробляють платформи для моделей своїми силами.