Технології

Попит на iPhone 12 Pro перевершив очікування аналітиків

iPhone 12

За даними декількох аналітичних компаній, відразу після відкриття попереднього замовлення на смартфони iPhone 12 і 12 Pro покупці стали більше цікавитися більш просунутою і дорогою моделлю. Примітно, що попит на флагманську новинку помітно перевершив очікування авторитетного аналітика Мін-Чі Куо.

За словами галузевого інсайдера, попит на iPhone 12 Pro в Китаї виявився значно вище очікуваного. Оновлений прогноз Куо на підставі попередньої кількості відвантажень iPhone 12 і iPhone 12 Pro від 16 жовтня виглядає наступним чином: 30-35% покупців виберуть iPhone 12, аналогічна кількість користувачів — iPhone 12 Pro. На самий компактний і доступний смартфон Apple iPhone 12 mini, за твердженням аналітика, доведеться лише 10-15% продажів.

Примітно, що зараз оформити попереднє замовлення можна тільки на дві моделі: iPhone 12 і iPhone 12 Pro за ціною від $829 і $999 відповідно за базову конфігурацію. У продаж обидва пристрої надійдуть 23 жовтня. Флагманський iPhone 12 Pro Max і «бюджетний» iPhone 12 mini стануть доступні для попереднього замовлення 6 листопада, а до прилавків роздрібних магазинів доберуться лише 13 листопада.

Джерело: wccftech.com