Авто

Перший електромобіль Porsche розбили через 20 секунд після старту

Porsche Taycan

У Туреччині трапилася ДТП за участю новітнього електромобіля Porsche Taycan Turbo. Потужний фастбек розбили практично відразу після старту – від часу початку руху до ДТП пройшло лише 20 секунд.

Як видно з відео, розміщеного на YouTube, причиною аварії, найімовірніше, стало те, що водій не розрахував динаміку автомобіля і переоцінив свої можливості. Він розігнав електрокар до значних 188 км/год, однак попереду знаходилося перехрестя з круговим рухом, у яке не вийшло вписатися на такій швидкості. Автомобіліст спробував загальмувати, але було занадто пізно – машина кілька разів врізалася в бордюри, а потім опинилася за межами дороги .

View this post on Instagram

A post shared by Supercar Fails (@supercar.fails) on

Візуально “Тайкан” виглядає після ДТП не так уже й погано, як могло би бути, однак не виключено, що в електрокара є пошкодження днища (батареї) і підвіски. А це, зі свого боку, загрожує серйозним ремонтом.

Відзначимо, що Porsche Taycan Turbo оснащується силовою установкою потужністю 680 сил, до “сотні” такий автомобіль прискорюється за 3,2 секунди. Стартова ціна автомобіля – 150 000 євро.