Авто

У Toyota Land Cruiser і Hilux з’явиться спортивна версія GR

Land Cruiser GR

Компанія Toyota може розширити сімейства Land Cruiser і Hilux за рахунок спортивної версії GR. Цю інформацію в розмові з сайтом Carsales.com підтвердив представник австралійського підрозділу бренду. За його словами, назва Hilux GR вже зареєстрована, і “немає ніяких перешкод” для появи Land Cruiser GR.

На сьогоднішній день Toyota випускає кілька моделей, підготовлених спільно з автоспортивним підрозділом японської марки Gazoo Racing-це, наприклад, GR Supra і GR Yaris, які комплектуються потужними двигунами. Крім того, “спортивні” виконання GR Sport є у седана Corolla і кросовера C-HR. Вони відрізняються від стандартних моделей обвісом з чорними глянцевими акцентами, спойлером і сидіннями з розвиненою бічною підтримкою.

Land Cruiser GR в свою чергу пророкують новий бензиновий турбомотор V8 об’ємом 4,0 літра. Можна припустити, що такий позашляховик отримає спортивний обвіс і ті ж атрибути, що і існуючі автомобілі лінійки GR Sport.

Раніше Toyota зареєструвала товарні знаки GR Corolla і GR Fortuner, так що спортивну версію в майбутньому можуть запропонувати і для цих моделей.

Тим часом у США позашляховик Toyota Land Cruiser можуть відправити у відставку після завершення життєвого циклу. При цьому соплатформенний Lexus LX залишиться на ринку. Офіційного підтвердження цьому поки немає.