Авто

Найбільш популярний електрокар в світі безкоштовно отримав ряд поліпшень

Тесла Модель 3

Електрокар Tesla Model 3 пережив планове оновлення в середині життєвого циклу. Моделі підретушували зовнішність, злегка змінили оснащення, а також прискорили розгін до «сотні» і збільшили Дальність ходу на одній зарядці.

Зовні рестайлінговий седан можна відрізнити по “втопленим” ручкам, які тепер виконані в чорному кольорі, а також чорній окантовці вікон, що прийшла на зміну хромованою. Топової версії Performance покладені 20 – дюймові колісні диски Überturbine, а двом іншим комплектаціям – 18-і 19-дюймові з новим дизайном.

Читайте також:  Kia розповіла про дизайн майбутніх автомобілів на прикладі електрокара EV6

Невеликі зміни є і в салоні: кришка відсіку для бездротової зарядки смартфонів тепер матова, а не глянцева, а USB-роз’єми замінені на USB-C. Один з них розмістили в бардачку з метою захисту від злодіїв: накопичувач із записами з бортових камер можна покласти в бардачок, який відкривається тільки при включенні електроніки седана. Крім цього, в стандартне оснащення включений Електропривод кришки багажника.

Model 3 Performance тепер трохи швидше розганяється з місця до 60 миль (97 кілометрів) на годину: час розгону скоротився з 3,2 секунди до 3,1 секунди. У інших версій Динаміка залишилася колишньою: 5,3 секунди до «сотні» у Standard Plus і 4,2 секунди у Long Range.

Читайте також:  Microsoft уріже можливості «машини часу» в Windows 10

Найбільшу надбавку до запасу ходу отримала версія Long Range: такий седан може проїхати без підзарядки 568 кілометрів замість колишніх 518 кілометрів. Performance наростила дальність з 480 до 507 кілометрів, а Standard Plus – з 402 до 423 кілометрів.

Вартість Model 3, який є найдоступнішою моделлю Tesla, з оновленням не змінилася. За базовий седан в США просять 37 990 доларів (1,06 мільйона гривень за поточним курсом), за Long Range – 46 990 доларів (1,32 мільйона гривень). Performance обійдеться в 54 990 доларів (1,54 мільйона гривень). Перші оновлені Model 3 з’являться на американському ринку протягом п’яти-дев’яти тижнів.

Читайте також:  Оновлений Kia ProCeed вперше зняли на дорозі

Джерело: Tesla, Car and Driver