Політика

Разумков назвав нову дату розгляду бюджету

Дмитро Разумков

У першому читанні проект бюджету розглянуть не раніше, ніж 3 листопада, а завтра нардепи послухають Зеленського і Степанова.

Верховна Рада розгляне проект держбюджету на 2021 рік у першому читанні 3 листопада, а не 20 жовтня, як очікувалося. Про це в ході погоджувальної ради в понеділок, 19 жовтня, повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков.

“У п’ятницю з технічних причин не відбулося засідання комітету і, згідно з чинним законодавством, документ, який ми повинні були розглядати завтра, він не готовий. Ми не зможемо на пленарному засіданні його розглянути: народні депутати з ним ще не ознайомилися, і комітет ще не прийняв відповідне рішення. Я впевнений що найближчим часом він буде підготовлений, і після того як пройдуть вибори і ми, відповідно до нашого графіку, повернемося до парламенту – з 3 листопада – ми зможемо розглянути цей законопроект”, – сказав він.

Читайте також:  Витрати на оборону не скоротять - Зеленський

Разумков попросив оперативно доопрацювати документ, щоб скоротити терміни підготовки і прийняття. “Щоб у нас не було того явища, яке в народі називають “бюджетна ніч”, – зазначив він.

При цьому Разумков повідомив, що завтра о 10:30 в парламенті виступить президент Володимир Зеленський.

Також Рада розгляне проект постанови №4228 – про заходи протидії поширенню COVID-19 і захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії і нових біологічних загроз.

Також завтра хочуть заслухати міністра охорони здоров’я Максима Степанова.