Суспільство

Ілон Маск висловив свою думку про існування інопланетян

Ілон Маск

Люди схильні вірити в конспірологію. Теорії змови, Великий Брат, масони, ілюмінати і НЛО — це далеко не повний список загадкових і незрозумілих подій, які хвилюють допитливі уми вже багато століть. Нещодавно думку щодо інопланетян вирішив висловити Ілон Маск.

Минулого року на тему існування НЛО говорив Едвард Сноуден. За його словами, він мав необмежений доступ до засекречених документів ЦРУ, АНБ і військових, але так і не зміг знайти там доказів існування інопланетян. Це не означає, що позаземні цивілізації не існують, але той факт, що уряд США нічого про них не знає, не викликає у Едварда сумнівів.

Свою позицію з цього питання несподівано висловив Ілон Маск. У відповідь на одне з повідомлень в Twitter мільярдер заявив, що досі не бачив реальних доказів відвідування Землі інопланетянами, зазначивши, що численні фотографії жахливої якості не береться до уваги. Раніше глава SpaceX задавався питанням: якщо у більшості людей на планеті є смартфони з камерами, чому не з’являється більше відео з НЛО. Зрештою, якщо хтось зміг побудувати космічний корабель, здатний дістатися до Землі, то він цілком може зробити його невидимим.

Судячи з усього, Ілон Маск не заперечує існування НЛО, але сумнівається в тому, що хто-небудь з людей дійсно бачив інопланетян. Що цікаво, влітку поточного року мільярдер був упевнений, що єгипетські піраміди побудувала позаземна цивілізація. Мало того, ще в 2016 році він заявляв, що існує ймовірність того, ніби ми живемо в якійсь подобі матриці.

Джерело: techspot.com