Технології

Представлений прототип аеротаксі з дальністю польоту до 1000 км

V400 Albatross

Кілька великих західних компаній знаходяться на етапі фінальних випробувань електричних аеротаксі. Схоже, скоро у них з’явиться сильний конкурент в особі китайської Autoflight, що представила безпілотник з дальністю польоту до 1000 км.

Анонс дрона V400 Albatross відбувся в рамках Всесвітньої конференції безпілотних літальних апаратів 2020, що проходить в Шеньчжені. Розробка належить китайській компанії Autoflight, що спеціалізується на важких дронах. Новинка оснащена системою вертикального зльоту і посадки, а також повністю автономна. Але головне, виробник заявив про плани створення на її базі міського повітряного таксі.

Читайте також:  Michelin перетворить кукурудзу і рис в автомобільні шини

V400 Albatross отримав корпус з вуглецевого композиту довжиною 6,7 метра, висотою 1,1 метра і розмахом крила 9 метрів. Він здатний нести максимальне навантаження до 100 кг на відстань 300 км. При цьому буде доступна гібридна модель з запасом ходу до 1000 км. Максимальна висота польоту складе 5 км. електрична версія отримає два двигуни, по одному в передній і задній частині дрона. У гібридній моделі двигун внутрішнього згоряння замінить електричний в задній частині конструкції.

V400 Albatross

Autoflight заявила, що новий безпілотник буде використовуватися в місцях, куди доступ наземному транспорту обмежений. Особливо підкреслюється, що він має автономне управління з повноцінною системою датчиків і радарів для посадки і зльоту. Крім того, система здатна уникати перешкод і працює на основі бездротових технологій, вміючи перемикатися між режимами 4G/5G. Точні терміни виходу на комерційний ринок безпілотника і аеротаксі на його основі поки не озвучені.

Читайте також:  PentaLock робить велосипед некерованим для злодіїв

Джерело: newatlas.com