Авто

У нових автомобілях Audi з’являться унікальні фари-проектори

Audi фари

Іноді автовиробники створюють концепти тільки для того, щоб продемонструвати свою технологічну перевагу. На перший погляд, світлодіодні фари Digital Matrix від Audi здаються черговою фішкою для виставок і красивих відео. Насправді вони покликані знизити аварійність на дорозі, допомагаючи водієві розгледіти наближається авто. Більш того, ця технологія з’явиться в серійних машинах.

Проекційні фари з’являться в моделях e-tron і e-tron Sportback 2021 року. Кожна оснащена 1,3 мільйона мікрозеркал, здатних регулювати світлові промені до 5000 разів на секунду. Кожне дзеркало окремо здатне відтворювати світло з тією чи іншою яскравістю, що дозволяє формувати повноцінну анімацію в процесі паркування і навіть під час руху автомобіля.

Читайте також:  Huawei вкладе мільярд доларів у створення безпілотних електрокарів

Поки технологія здатна створювати п’ять світлових індикаторів для припаркованого автомобіля, а також висвітлювати дорогу під час їзди на відстані до 50 метрів. Дорожнє освітлення виконано у вигляді лінійної площини з напрямними стрілками, дозволяючи розгледіти будь-які об’єкти в повній темряві. Крім того, ця функція дозволить прибрати дальнє світло, часто засліплює проїжджаючих повз водіїв.

Першими оцінити нову функцію зможуть європейські водії, які купили один з нових електрокарів Audi.

Джерело: futurism.com