Авто

Електрокросовер Ford отримає «неприборканий» режим

Ford Mustang Mach-E

Майбутні власники американського електричного кросовера Ford Mustang Mach-E зможуть вибирати з трьох режимів руху: Active, Whisper і Untamed, передає Insideevs.

Перші в США власники Ford Mustang Mach-E отримають свої електрокросовери в січні 2021 року: всього за кілька місяців Виробник зібрав понад 45 тисяч попередніх замовлень, що становить понад 90% від запланованого річного випуску моделі в 50 тисяч примірників. Відомо, що електричний Mustang отримає три режими руху: стандартним буде Active, для максимально неспішного пересування призначений «шепоче» Whisper, а на контрасті з ним електрокросовер Ford отримає «неприборканий» режим Untamed — у нього будуть найбільш драйверські налаштування.

Читайте також:  Бюджетний пікап Ford на базі Focus повністю розкрили до прем'єри

Раніше повідомлялося, що серійний електричний Mustang по дорозі на конвеєр став потужнішим: базові версії з заднім або повним приводом розвивають 269 кінських сил, що на 11 більше заявлених раніше показників. Задньопривідний електрокросовер з топовою версією акумуляторної батареї тепер демонструє 294 кінських сил — на вісім більше колишнього. Нарешті, найпотужніший повнопривідний Mustang Mach-E додав більше інших модифікацій і розвиває 351 кінську силу, що на 14 більше, ніж було заявлено раніше.