Економіка

У Мінекономіки заявили, що Україна годує 150 мільйонів людей у ​​світі

Їжа

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький вважає, що Україна має потенціал подвоїти ці обсяги.

Україна забезпечує продовольчими товарами 150 млн осіб у всьому світі і має потенціал подвоїти ці обсяги, передає Укрінформ.

“Ми підраховували – і це було підтверджено джерелами міжнародних розрахунків, – що Україна годує 150 млн населення, при власному населенні трохи більше 40 млн. Можливість збільшити цю цифру вдвічі – це реально досяжно”, – заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький під час онлайн-брифінгу з нагоди Всесвітнього дня продовольства.

Читайте також:  У грудні українці рекордними темпами скуповували автомобілі

Для цього нашій країні потрібна інтеграція світових технологій у виробництво, залучення інвестицій, адже, наприклад, зрошення вимагає істотного фінансування. А найважливіше, Україні необхідна інтеграція в міжнародні ланцюги поставок.

“Що ми побачили в цьому році? Перша реакція в багатьох країнах на карантин була – закритість, що є дуже негативом, з точки зору забезпечення продовольством населення світу. Так склалося, що без активної міжнародної торгівлі неможливо забезпечити фізично продовольством усе наше багатомільярдне населення”, – підкреслив Висоцький.

У цих умовах Україна зробила максимум, щоб не зупинити поставки: “Вона залишилася надійним партнером у забезпеченні тих країн, які потребують продовольства”.