Технології

Експерт розповів, чому смартфон може вибухнути

Телефон в руках

Будь-який смартфон, у якого є проблеми з батареєю, може вибухнути в руках. Причинами вибуху гаджета можуть бути удар, контакт з водою або тривала зарядка.

Дотримання декількох правил допоможе уникнути вибуху пристрою.

“Найчастіше вибухають смартфони компанії Samsung, яка навіть була змушена на хвилі паніки відкликати всі телефони Galaxy Note 7 з продажу. Також відомі випадки, коли в руках у користувачів вибухала продукція Apple — не тільки айфони, а й айпади», розповів агентству «Прайм» партнер і директор компанії «Інтелектуальний Резерв» Павло Мясоєдов.

Читайте також:  Китайський космічний апарат успішно сів на Місяць і приступив до збору ґрунту

Уникнути вибуху допоможе дотримання кількох правил. По-перше, не можна перегрівати і гнути пристрій, так як це призводить до пошкодження батареї, яка в результаті може вести себе непередбачувано. По-друге, не можна довго заряджати смартфон і використовувати невідповідний зарядний пристрій. По-третє, не можна допускати контакт гаджета з водою і його падіння на тверду поверхню — все це може пошкодити батарею. Експерт рекомендує терміново замінювати батарею, яка роздулася, так як вона може повести себе непередбачуваним чином.