Технології

Авторитетний інсайдер розповів про майбутні iPhone

Iphone

Представлені раніше на цьому тижні iPhone 12-ї серії ще не надійшли в продаж, але в мережі вже активно почали з’являтися чутки про майбутні моделі. Інсайдер під ніком L0vetodream, який раніше точно повідомив деталі по iPhone 12, HomePod mini і Apple Watch Series 6, розповів, чого чекати в майбутніх смартфонах Apple.

“MESA uts for iPhone” – так звучить повідомлення інсайдера. Для його розуміння варто уточнити, що слово «MESA» — це кодова назва Touch ID всередині Apple, а «uts» розшифровується як «under the screen». Таким чином, мова йде про підекранний сканер відбитків для iPhone.

У минулому році видання Bloomberg також повідомляло, що Apple працює з постачальниками над iPhone, в якому буде реалізовано як розпізнавання осіб за допомогою Face ID, так і сканування пальців Touch ID. Вихід такого смартфона очікується в 2021 році.

Враховуючи численні патенти Apple щодо підекранного сканера відбитків і повідомлення інсайдерів, ймовірність появи цієї технології в майбутніх iPhone здається досить високою.

Джерело: 9to5mac.com