Авто

Renault показала концепт майбутнього електрогетчбека Megane EV

Megane eVision

Французька компанія Renault представила новий концептуальний автомобіль Megane eVision. За запевненнями виробника, він на 95% відображає те, як буде виглядати майбутня серійна версія електричного гетчбека Megane EV, виробництво якого стартує в наступному році.

Renault Megane eVision зовні нагадує щось середнє між представленими раніше в цьому році Renault Morphoz з розсувним корпусом і далекобійним кросовером Nissan Ariya. При довжині 4,2 метра він коротше Volkswagen ID.3 і Tesla Model 3, але разом з тим у нього 2,7-метрова колісна база, що забезпечує багато місця для пасажирів. Зробити просторий салон також вдалося завдяки тонким акумуляторам-всього 11 см. Електрокар побудований на абсолютно новій платформі CMF-EV, розробленої спільно Renault і Nissan.

Концепт оснащений одним переднім електродвигуном потужністю 215 кінських сил. Він здатний розганятися з нуля до 100 км/год за 8 секунд. Вбудований акумулятор ємністю 60 кВтг забезпечує запас ходу в 450 кілометрів. Є підтримка швидкої зарядки потужністю до 130 кВт, що дозволяє після 30 хвилин підзарядки проїхати майже 260 кілометрів.

За запевненнями представників Renault, Megane eVision-початок нового покоління електромобілів з інноваційними технологіями.

Джерело: engadget.com