Авто

Cadillac може випустити «заряджений» Escalade

Cadillac Escalade-V

Компанія Cadillac не виключає можливості розробки спортивної версії флагманського позашляховика нинішнього покоління, яка отримає традиційну для марки назву Escalade-V.

Хоча німецькі преміальні марки прагнуть випускати “заряджені” версії буквально всіх своїх кросоверів і позашляховиків, американські бренди не поспішають слідувати їх прикладу. Наприклад, Cadillac не планує випускати високопродуктивні модифікації кросоверів XT5 і XT6, проте з флагманським позашляховиком ситуація трохи інша. Як повідомляє видання Muscle Cars and Trucks, компанія Cadillac може випустити “заряджений” Escalade в рамках модельної лінійки V-Series.

Читайте також:  Китайці почали продаж стильного універсала вдвічі дешевше Octavia

Дейв Ск’явоне, менеджер, відповідальний в Cadillac за розробку Escalade нового покоління, розповів, що клієнти марки і дилери протягом багатьох років просили випустити високопродуктивну версію Escalade — такий позашляховик міг би отримати індекс V або навіть назву Blackwing. Для Escalade нового покоління питання розробки “зарядженої” версії досі залишається відкритим. Якщо проект отримає зелене світло, позашляховик може отримати мотор від седана CT5-V Blackwing.