Політика

Північний потік буде добудований – глава МЗС ФРН

Північний потік - 2

Маас не сумнівається, що проект буде завершений, питання тільки в термінах. Будівництво зупинилося в грудні минулого року.

Проект Північний потік-2 буде добудований, впевнений глава МЗС Німеччини Хайко Маас в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland, опублікованому в суботу, 17 жовтня.

“Я виходжу з того, що Північний потік-2 буде добудований до кінця. Питання, коли”, – сказав він.

Говорячи про критику проекту американцями, Маас зазначив: “Про нашу енергетичну політику та енергопостачання ми приймаємо рішення тут – в Європі”.

Читайте також:  Лерос відповів на виключення зі Слуги народу

“Адже ми не ставимо під критику те, що Сполучені Штати в минулому році більш ніж в два рази збільшили імпорт нафти з Росії і зараз є другим за обсягами імпортером російської важкої нафти”, – зауважив міністр.

“США користуються своїм правом проводити самостійну енергетичну політику. Ми чинимо так само”, – додав Маас.

Маас також заявив, що Німеччина не має наміру відмовлятися від діалогу з Росією після інциденту з Олексієм Навальним, Москва необхідна для врегулювання регіональних конфліктів.

“Що стосується України і Лівії, в цілому є також позитивний розвиток. Перемир’я на сході України дотримується досі найдовше з початку конфлікту”, – сказав Маас.

Читайте також:  Зеленський вимагає притягнути до відповідальності винних у здачі Криму

Він вказав на те, що, крім інциденту з Навальним, є й інші проблеми, які ускладнюють співпрацю між Німеччиною і Росією. “На жаль, в Німеччині у нас є і інші конфліктні теми у відносинах з Москвою, наприклад вбивство в Тиргартені і хакерська атака на Бундестаг”, – нагадав Маас.

Залишити коментар