Статті

Як правильно облаштувати офіс

Кав'ярня

Приміщення, в якому працюють співробітники, є обличчям фірми. Правильно облаштований офіс свідчить про добробут організації, викликає до неї довіру, дає уявлення про рівень сервісу, який тут надають. Він створює оптимальні умови для роботи та підвищує продуктивність праці. Тому облаштування офісу є важливим етапом розвитку бізнесу, до якого слід поставитися серйозно. Як зробити це правильно ― розповімо у статті.

Як облаштувати робочі місця

Щоб забезпечити нормальні умови праці, необхідно подбати про:

  • офісні меблі;

  • техніку для роботи;

  • телефони;

  • канцелярське приладдя.

На столах у співробітників повинно бути достатньо місця для зручної роботи. Крісла потрібно купити такі, щоб їх можна було регулювати під фізичні особливості людини. Функція підтримки хребта зменшить втому, отже підвищить продуктивність роботи. Шафи для документів повинні зробити доступ до них максимально зручним. Варто подбати про зберігання особистих речей офісних працівників.

Якісна комп’ютерна техніка з надійним програмним забезпеченням, додаткові компоненти, телефони тощо дають можливість працювати без втрат робочого часу. Їх потужність потрібно підбирати відповідно до завдань, які вони мають виконувати.

Канцелярське приладдя варто закупити з невеликим надлишком та продумати зручне місце для його зберігання.

Як створити комфортні умови праці

Зона відпочинку дозволяє співробітникам перезавантажитися та відновити сили, сприяє згуртованості колективу. Щоб офісним працівникам було зручно, необхідні: диван, кофемашина, електрочайник, мікрохвильова піч, меблі та посуд для обіду, рослини в горщиках, прикраси для офісу.

Дивани дозволяють не лише відпочивати, а й змінити місце роботи, підвищуючи її продуктивність, або влаштовувати зустрічі з клієнтами за неформальних умов. Апарат для приготування кави, електрочайник, мікрохвильова піч, посуд ― це речі, які дають можливість відновити сили. Квіти прикрашають офіс, створюють затишне середовище, освіжають повітря. Елементи декору варто витримати в стилі сфери діяльності компанії.

Як облаштувати інтер’єр

На психологічний клімат у колективі впливає освітлення. Чисті, гарно прикрашені вікна, які пропускають достатньо сонця і захищають від його надлишку, сприяють відчуттю комфорту та затишку.

Подбайте про те, щоб повітря в офісі було свіжим, а температура ― +22…+250С. Якщо буде холодно, працівники частіше хворітимуть. Духота та важке повітря знижують увагу, не дозволяють зосередитися.

Обираючи кольорову гамму, зважте на те, що темні відтінки візуально звужують простір, створюючи відчуття тісноти, холодні ― створюють діловий настрій, теплі ― сприяють дружній атмосфері в колективі.

Від облаштування офісу залежить творчий настрій і працездатність людини, а отже успіх бізнесу. Незадоволений умовами праці співробітник може зірвати укладання важливого контракту, припуститися помилок. Правильне облаштування офісу створює уявлення про фінансовий стан власників, приваблюючи клієнтів, тому поставтеся до цього питання ґрунтовно, без зайвої економії.

*На правах реклами