Авто

BMW представила мотоцикл з адаптивним круїз-контролем

BMW

Нове покоління туристичної моделі BMW R 1250 RT відрізняється рядом інноваційного обладнання.

Автомобілі з адаптивним круїз-контролем стали буденністю, а зараз BMW впровадила нову технологію в свій туристичний мотоцикл R 1250 RT.

BMW представила нове покоління туристичного мотоцикла R 1250 RT, основною особливістю якого стало нове електронне обладнання. У тому числі в оснащення моделі включили адаптивне головне освітлення і адаптивний круїз-контроль.

BMW

Мотоцикл оснащується 136-сильним 2-циліндровим опозитним двигуном, для якого передбачено три режими роботи, включаючи Eco для максимальної паливної економічності. У перелік систем безпеки включені динамічний трекшн-контроль, що аналізує тип покриття під колесами мотоцикла, а також система контролю крутного моменту двигуна, яка дозволяє уникнути проблем при русі накатом або при пробуксовці заднього колеса в момент зниження передачі. Туристичний BMW також оснащений новою системою ABS, яка задіє одночасно гальма на передньому і задньому колесах, враховуючи кут нахилу мотоцикла, підбираючи оптимальний рівень гальмівного зусилля.

Читайте також:  Оновлений Nissan Navara показали на відео

BMW

Для нового BMW R 1250 RT в якості опції запропоновані адаптивні фари, які направляють промінь світла в бік повороту. Електроніка бере в розрахунок не тільки кут повороту мотоцикла, але і ступінь його нахилу, щоб максимально висвітлити дорогу перед байком з урахуванням напрямку його руху. Іншою опцією є адаптивний круїз-контроль (раніше доступний тільки для автомобілів), який здатний підтримувати задану відстань до транспортного засобу попереду, а також може утримувати встановлену швидкість при русі під гірку (якщо гальмування двигуном недостатньо, Круїз-контроль задіє основну гальмівну систему). Адаптивна підвіска мотоцикла підтримує незмінним дорожній просвіт в залежності від ступеня завантаження, а асистент руху в гору допомагає водієві рушити на ухилі.

Читайте також:  Електрокари Tesla захистять дітей від безрозсудних батьків

В оснащення BMW R 1250 RT входить цифрова приладова панель з 10,25-дюймовим дисплеєм. Мотоцикл має штатну навігаційну систему, а також підтримує підключення смартфонів, яке дозволяє відтворювати музику зі свого пристрою і приймати дзвінки.

Залишити коментар